Lider ds. InfrastruktryMiejsce pracy: Kawle 13, 83-341 Gowidlino
Podstawowe zadania:

- Udział w projektowaniu nowych inwestycji, wyborze dostawców i negocjowaniu warunków zakupów (m.in. nowe maszyny, usługi firm zewnętrznych)                                                     

- Nadzorowanie prac związanych z nowymi uruchomieniami i dostosowaniem infrastruktury                                                                

- Nadzorowanie  i weryfikacja prac firm zewnętrznych w zakresie serwisu maszyn i urządzeń                                                                 

- Zarządzanie pracami na obiekcie dotyczącymi m.in. automatyki, elektryki, instalacji p.poż, hydrauliki, mechaniki.                                                             

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- codzienne obiady i raz w tygodniu pyszne domowe ciasto,

- pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia,

- możliwość rozwoju kompetencji,

- ubezpieczenie na życie współfinansowane przez firmę,

- eventy firmowe,

- paczki świąteczne,

- zniżki na produkty firmowe,

- premię za polecenie nowego pracownika,

- premię za frekwencję.

Wymagania:

-doświadczenie na zbliżonym stanowisku,

-mile widziane wykształcenie o profilu technicznym,

-doświadczenie w koordynowaniu prac podwykonawców,

-znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

-zdolność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji,

-umiejętność szybkiej reakcji w sytuacjach awaryjnych ,

-znajomość zasad narzędzi 5s i TPM,

-znajomość pakietu MS Office.

kontakt

wyślij dokumenty

Dostępne formaty to: pdf, jpg, doc, docx, odt.

Administratorem danych osobowych jest Mielewczyk Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Podgórnej 3, 83-332 Dzierżążno. Kontakt z inspektorem ochrony danych: [email protected] Twoje dane osobowe: imię, nazwisko, telefon, adres oraz adres e-mail i wizerunek przetwarzane będą wyłącznie w celu procesu rekrutacji. Podstawą prawną umożliwiającą przetwarzanie Twoich danych jest wykonanie umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną i konieczność podjęcia działań związanych z procesem rekrutacji. Przetwarzanie Twoich danych jest również niezbędne do realizacji celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez firmę Mielewczyk. Dane osobowe będą przez nas przechowywane do momentu zamknięcia procesu rekrutacji. Odbiorcami danych mogą być podmioty świadczące na naszą rzecz usługi telekomunikacyjne i informatyczne. Podmioty te zapewniają bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Jeżeli uważasz, że przetwarzanie danych narusza przepisy prawa, masz prawo wniesienia skargi do PUODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku ich niepodania, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Wszystkie informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. rozwiń

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 3 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku przez firmę Mielewczyk Sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku przez firmę Mielewczyk Sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

pola wymagane*